Артіль “Правдиво”

Що краще: запросити на ділянку зовнішнього інвестора чи виростити свого підприємця?

Управлінці зазвичай намагаються залучати крупних зовнішніх інвесторів, даремно ігноруючи потенціал майбутнього зростання тих, хто вже проживає на території. Локальні підприємці з більшою імовірністю будуть у майбутньому інвестувати у територію, де вони виросли, і в майбутньому зростатимуть їх діти.

Не менш важливою є робота з різними за  масштабом підприємствами. Найдрібніші виробники продукції на будь-якій території зазвичай отримують неоціненно мало уваги, значно менше за середніх чи крупних. Важливо розуміти, що саме таких найдрібніших підприємців найбільше, і створення умов для покращення їх добробуту призведе до покращення загального добробуту на території всієї громади. 

Проєкт сконцентровано на посиленні найдрібніших локальних виробників у громадах, що дозволить підвищити добробут великої кількості людей і надасть можливість виростити сильних гравців, які матимуть емоційний зв’язок з територією і  будуть готові інвестувати в неї. 

Основна ідея — створення та підтримка заготівельно-збутових сільськогосподарських кооперативів або інших форм об’єднань, що поєднуватимуть виробників продуктів харчування з різних громад. Сприяння створенню і розвитку таких угруповань  відбувається завдяки діяльності міжмуніципального центру, юридичної та інформаційної підтримки, а також цільового револьверного фонду. 

Це такий фонд, що має певну кількість коштів та може видавати безвідсоткову позику будь-якому підприємцю даного кооперативу чи об'єднання.

Підтримуватися такий фонд буде за рахунок частково бюджету територіальних громад, частково ж за рахунок підприємців-донорів кооператива. 

Створення таких об’єднань дозволить спільними зусиллями сертифікувати продукцію, допомагати один одному у вирішенні юридичних питань, модернізувати виробництва та виводити їх на конкурентоспроможний рівень.

Об’єднавшись ми станемо більш сильними та успішними! Створено дорожню карту та чіткі дедлайни! На меті — створення сталої культури підприємництва!