Бойківські меблі

Життя бойків завжди було пов’язано з деревиною. Деревина була основним будівельним матеріалом, з неї робили щоденні речі — інструменти, посуд. На території існує колосальна теслярська традиція. 

Для сторонньої людини дивно, чому маючи величезні запаси лісу, з нього виробляють так мало готової продукції? 

Так вийшло, що за різних часів. у складі різних держав до Бойківщини ставилися як до колонії. Австрія, Польща, Радянський Союз, а тепер і Євросоюз, вивозили сировину до метрополії, виробляючи чудову продукцію за межами регіону. 

Проєкт Бойківські меблі — це проєкт створення повного ланцюга виробницва для посилення конкурентноспроможності існуючих невеликих місцевих підприємств.

В рамках даного проєкту ми об’єднуємо всі маленькі виробництва в єдиний меблевий кластер зі створенням одного власного бренду для всіх членів кластеру. В процессі виробництва ми будемо активно залучати іноземних та вітчизняних експертів з дизайну, технології виробництва та маркетингу для створення унікального кінцевого продукту.

Схема концепції проєкту

У бойків є все: лісові угіддя, інфраструктура для первинної обробки деревини, розвинена мережа невеликих виробників продукції. Поглянувши на даний потенціал у нас виникла ідея. Що як ми запропонуємо систему, яка об’єднає існуючі моливості у повноцінний меблевий кластер, який би поєднав місцевих майстрів з дизайнерами з усього світу і допомагав би готовій продукції знайти свої ринки збуту? Так народилася ідея Бойківських меблів.

Схема існуючих лісових ресурсів

Нашою метою є створення висококонкурентного продукту з високою доданою вартістю для розвитку та популірізації бойківського традиційного виробництва меблів у поєднанні з технологічністю. 

Розвиток промислового туризму, повага до місцевих ресурсів, зменшення трудової міграції місцевого населення, наповнення бюджетів різних рівнів — це наші задачі до реалізації задля того, щоб Прикарпаття будо квітучим та економічно успішним регіоном.

Ми не маємо остаточного дедлайну, коли має бути реалізовани програма, тому що ми за постійне вдосконалення виробничих процесів та людського капіталу. Однак на Експо 2025 ми забезпечемо вас стільцями, столами, та виставками, де ви зможете придбати висококласні меблі для своєї родини.