Тут недалеко

Гірська місцевість складна для створення інфраструктури. Підтоплення, гірські ссуви та гори ускладнюють мобільність місцевого населення і туристів. Покращення мобільності в таких районах завжди будо складним завданням. Ще в 19 столітті почали будуватися райтштоки. Це невеликі гірські стежки між селами та гірськими будинками для полювань та туризму, що збереглися і до тепер. По ним невеликі брички їхали та везли місцевих та туристів крізь ліс та гори. Нині туристичні атракції, музеї та церкви гарно відвідувати пересуваючись велосипедом. 

фото взяті з інтернету

У малих селах та селищах не завжди є рівна дорога, а про тротуар з велодоріжкою годі мріяти. А там, де є гарна дорога, існує проблема того, що велосипедисти ідуть по центру дороги та створюють аварійну ситуацію.  Пропонуємо будівництво велодоріжок. 

Там, де часом не проїде автомобіль — проїде велосипед. Основний спосіб пересування сільського жителя - це велосипед.

Мета проєкту — покращення мобільності.

Пропонуємо створення велосипедної мережі, що з’єднає села, туристичні атракції та туристичні сервіси в селищах. Одна мережа велодоріг буде працювати і на потреби селян, і на потреби сільського зеленого туризму. Велодоріжки будуть створені на основі складеної карти, яка буде уточнена на етапі розробки концепції розвитку велосипедного руху.

Карта запропонованих велосипедних доріжок:

Заплановано створення единого стилю оформлення інформаційних стендів на пересадкових вузлах та зупинках. Розробимо також мобільний додаток для локальних таксі та міжміських автобусів.